Поезія

Вірш: “Будь приорітетом”

Дозволь собі одну малу приємність:
Не жити в рамках типології людей. 
Цінуй безмежно тільки за відвертість, 
Не бійся втілення омріяних ідей. 

Дозволь собі вперед сміливо йти,
 При цьому зайвих вміти відпускати. 
Коли тріщать, ламаючись, мости, 
Зумій шляхи життєві відшукати. 

Дозволь собі в люстерко говорити, 
В якому бачиш ти щоденно силует. 
Для того я і є, щоби мене любити, 
І я — не вибір, врешті, а пріорітет…

© Сергій Ущапівський
26.12.2021

2 коментарі

  • Валентина

    За повчання Вам щіро дякую. Ще майже рік тому на початку нашого спілкування я чесно сказала Вам ,що мені у Вас є багато чому повчитися: не тільки відтворюванню думок на українській мові, граційному викладу їх на папері, але і вмінню ненав’язливо повчати і давати слушні поради. Більш майстерну в цій справі людину я ще не стрічала. Аби не Ваші світлини, які присутні майже через один вірш, як ілюстрація до нього, я подумала б що маю справу дійсно з сивочолим старцем, сповненим гірким досвідом прожитих років. Дякую щіро, щіро за відвертість у викладі своїх думок, за Вашу врівноваженість і стійку незламність і непохитність (як би не було важко морально) у вибраному Вами життєвому шляху.
    Відпускаю пташку летіти відпускаю вірш щебетати Відпустити треба зуміти це не те що взяти й спіймати Відпустити – і не убити відпустити – і не зламати Відпустити й далі любити відпустити в далі й кохати Відчиняю вікна до неба віпускаю серце літати Це не те що так мені треба взагалі не моє це свято…
    Але серце легке і чисте але вірші- птахи – на волі… Щастя робиться не зумисно Щастя діється мимоволі. ( Юрій Іздрик 26. 12. 2019)
    До речі гонорар за два Ваших вірша, які я без Вашоїго дозволу вислала за кордон, був переведений 7 . 12. 21.на благодійний рахунок (перевірте на всяк випадок). Закінчується рік закінчується часовий проміжок нашого спілкування. Завдяки Вам я збагатила свій життєвий досвід, було приємним і цікавим спілкування (хоч і в такому незвичному форматі). Всього Вам найкращого в творчості не згадуйте лихим словом. Вважайте що це був пріоритетний ексклюзив в Вашій практиці.Щасти!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *