Публіцистика

“Знайти себе”

Нещодавно в розмові з однією людиною віч-на-віч, я відчув наскільки мені перестали бути цікаві безглузді суперечки про відмінності і подібності релігій, про процес становлення християнства, про підміну духовних понять, масонів, засобах впливу на свідомість, щеплення за та проти, вегетаріанство і правильне харчування ….
Безумовно я можу підтримати бесіду і тактовно лавірувати в потоках спілкування. Мова про інше, з тих пір, як я чітко ствердився в своєму шляху, для мене все стало на свої місця. З’явився внутрішній спокій.
Зараз я відійшов від позиції, що щось доводити і нав’язувати і зрозумів, чого варті в житті однодумці! Мої пріоритети повернулись в напрямку підтримки своїх людей і підсилення їх.
Хочеться більше давати, коли знаходиш внутрішню опору і злагодженість в душі.
І йти від всього зайвого …

© Сергій Ущапівський

03.01.2021

3 коментарі

  • Олена

    Саме це і є виваженою зрілою позицією. Ніколи суперечкою нікого не умови змінити свою думку. А навіщо? Довести свою правоту, значимість? Доводять іншим і по іншому. Я сьогодні почала розповідати про те, що кожна людина має права бути собою.От нехай і буде, бо і за наслідки теж сама несе відповідальність. Гарного вечора!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *