Публіцистика

КОЛИ ТОРКАЄТЕСЬ ЧИЄЇСЬ ДУШІ, ТОРКАЙТЕСЯ ДБАЙЛИВО…

     «Коли одного разу ви зустрінете людину, яка полюбить вас, ви зустрінете … самого Себе. Того Себе, якого колись, давним-давно ви сховали від усіх, і в першу чергу, від себе самого. Ви зустрінете того Себе, якого ви майже вже не пам’ятаєте, і навіть на старих дитячих фотографіях вже  не впізнаєте. І серед ваших знайомих вже немає людей, які пам’ятають Вас. На початку ваших нових зустрічей ви побачите лише якісь невловимо знайомі іскри, те, що раптом мигнуло в її очах, щось невловимо знайоме побачите  в її інтонації, в її усмішці. У ці моменти ви можете розгубитися, тому що щось починає спливати з пам’яті, але поки ви не розумієте, що саме. Щось забуте, невловимо знайоме … щось.

     Недовірливе впізнавання скоро розбудить вашу тугу, до якої ви так звикли за ці роки, що навіть майже перестали її помічати … да, і взагалі колись вам було не до неї … Воно розбудить це незрозуміле і нічим не з’ясовне почуття ностальгії, що живе в глибині, незрозуміле, тому що немає причин для такого смутку. Все ж добре, все як у всіх і навіть краще. Але ось воно ж живе в  всередині. І одного разу ця туга раптом вибухне і, розтрощивши всі ваші переконання і опір, прорветься у вашу свідомість, заповнить її цілком, витіснить звідти все і оглушить вас вимогою «повернути» … повернути щось дане вам поправу від народження. І тоді приголомшений, втрачений і роздавлений силою цієї вимоги ви згадайте про кого ця туга. І з цієї миті ви вже не зможете забути, не зможете заглушити цей голос …

   Ви не зможете йому чинити опір, тому що в вас прокинеться Любов. Згодом ви зможете побачити Всього Себе … всю свою красу і все свою недосконалість, всю свою велич і всю свою нікчемність, всю свою силу і весь свій біль. Ви побачите, наскільки ви прекрасні, і дізнаєтеся, наскільки глибокі ваші страждання.

    Вся справа в тому, що ви зустрінете людину, яка любитиме вас таким, яким Ви є, і одночасно пред’явить до вас найвищу вимогу – вимогу бути Собою. Ви зустрінете людину, яка любитиме вас сильніше, ніж ви любите самі себе … »

Добавити коментарій

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.