Публіцистика

“Чи дійсно в основі любові лежить вибір?”

Насправді, більшість з того, що ми знаємо про любов — неправда. Ми віримо, що любов — це те, що відбувається з нами. Що це — приємне відчуття. Але це — неправда.

Любов — це вибір. Щоденний

Ви вибираєте любити когось, незважаючи ні на що. Це рішення, яке ви приймаєте. Кожну секунду ви повинні докладати надлюдських внутрішніх зусиль, щоб підтримувати любов.

Так, думати про кохання, як про вибір — не романтично. Але саме це робить любов — прекрасною. Найкраще в любові — це знати, що вас вибрав чоловік, якого ви вибрали теж.

Любов — це дії, а не обіцянки

Всі щасливі пари мають одну спільну рису: вони вирішили бути з партнером, навіть якщо він — не ідеальний. І ось ця різниця контрастів тільки доповнює їхні стосунки і додає ім неповторності.

Завдяки тому, що є різниця в поглядах на певні речі, є бажання розвивати парнерський діалог і щось робити, це і допомагає розвивати стосунки.

Справжня любов — це постійність та вірність

Любов, це щось настільки реальне, що можна навіть відчути пальцями. І коли життя виявляється надто нестерпним, любов дає нам сили продовжувати. Таким чином, в справжній любові ви не можете просто відмовитися один від одного, вас пов’язує щось більше, ніж просто інтимні стосунки.

Якщо людина робить вас щасливими, а життя — більш значущим, тоді ви можете пережити будь-яку бурю, та пройти разом будь-які випробування, які вам послала доля. Справжня любов полягає в тому, щоб залишатися разом і протистояти всім викликам.

Любов — це не почуття. Це не стан ейфорії. Це важка щоденна, щохвилинна робота. Почуття можуть приходити і йти, така вже реальність. Але справжня любов залишається завжди…

© Сергій Ущапівський

17.01.2021

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *